Szkolenia

Jesteśmy Ośrodkiem Kształcenia specjalizującym się w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, zajęć grupowych oraz indywidualnych.

Nasza oferta obejmuje szkolenia z zakresu szeroko rozumianego Zdrowia Publicznego.

Co proponujemy?Szkolenia z Pierwszej Pomocy

Celem szkolenia jest nabycie lub aktualizacja wiedzy i umiejętności udzielania pierwszej pomocy w nagłych stanach zagrożenia życia i zdrowia. Szkolenia dostosowane są do potrzeb kursantów. Program układamy indywidualnie w zależności od potrzeb. Szkolimy w miejscach pracy. Program przewiduje panele tematyczne w środowisku w których na co dzień przebywa kursant. Szkolenia z pierwszej pomocy obejmują kursy:

Pierwsza Pomoc w zakładzie pracy

Pierwsza Pomoc w urazach i nagłych zdarzeniach

Pierwsza pomoc dla dzieci

Zawody ratownicze

Pierwsza pomoc dla kierowców

Pierwsza Pomoc dla nauczycieli

Pierwsza pomoc dla służb mundurowych

Szkolenia z Podstawowych Zabiegów Resuscytacyjnych i użycia Automatycznego Defibrylatora ZewnętrznegoSzkolenia z Ergonomii Pracy

Celem szkolenia jest nabycie lub aktualizacja wiedzy i umiejętności w zakresie przyjmowania prawidłowej pozycji ciała i ustawienia kręgosłupa podczas wykonywania pracy: siedzącej, stojącej oraz związanej z aktywnością fizyczną.

Poznaj prawidłowe wzorce ruchowe które wykorzystujesz podczas pracy z dodatkowym obciążeniem.

Podnoś nad głowę, pchaj, ciągnij, schylaj się w bezpieczny sposób.

Wyeliminuj złe nawyki i błędy które popełniasz wprowadzając w ruch ciężar z którym pracujesz.

Utrwal prawidłowe zachowania i znajdź receptę na wyeliminowanie urazów.

Zbuduj mobilność barków, bioder, wzmocnij brzuch i naucz się wykorzystywać odpowiednie partie mięśniowe.

Dostosuj swoje możliwości do potrzeb i dowiedź się z jakiego obuwia powinieneś korzystać i w jaki sposób zbudować program wzmacniający do zbudowania potrzebnej Ci mobilność i siły.Szkolenia/zajęcia grupowe Zdrowy Kręgosłup

Pozbądź się bólu podczas wykonywania codziennych czynności siedzących i stojących.

Zrozum źródło bólu. Poznaj podstawowe wzorce ruchowe  i dowiedz się w jaki sposób możesz wyeliminować źródła bólu.

Znajdź przyczynę Twoich dolegliwości. Mobilizuj swój kręgosłup podczas wykonywanej pracy i zwiększ wachlarz bezbolesnych czynności dla „higiena kręgosłupa”.

Pozbądź się problemów bólowych podczas wykonywania codziennych czynności. Zbuduj wytrzymałe plecy i naucz się z korzystać z aktywnej przerwy od pracy.

Dostrój swoje ciało do potrzeb. Zdobądź instruktarz jak stworzyć dobrany do Twoich dolegliwości podstawowy program ćwiczeń.Szkolenia z anatomii człowieka

Celem zajęć jest nabycie lub aktualizacja wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie anatomii ogólnej oraz anatomii twarzy człowieka.

Szkolenie przeznaczone jest dla studentów Kosmetologii.