Brayden – manekin BLS/AED + wskaźniki LED

BRAYDEN – innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej na poziomie BLS – zwycięzca prestiżowego konkursu DESIGN AWARD 2016. Wersja ze wskaźnikami świetlnymi (wersja bez wskaźników również dostępna jest w naszej ofercie).

Bądź wyjątkowy, wyprzedź konkurencję – niech Twoje szkolenia będą niepowtarzalne! Możesz to osiągnąć wykorzystując nowoczesny sprzęt treningowy. Dzięki manekinowi BRAYDEN, kursanci zapamiętają Twoje szkolenie jako niepowtarzalne i wyjątkowe.

Unikalną cechą BRAYDENa, wyróżniającą go spośród innych jest system wskaźników świetlnych, które w wyjątkowy sposób dają ćwiczącemu informację zwrotną o jakości i skuteczności prowadzonej resuscytacji. Te wskaźniki świetlne nie są jedynie klasycznymi diodami, zapalającymi się przy osiągnięciu minimalnej częstotliwości uciśnięć. Zastosowane w manekinie BRAYDEN wskaźniki obrazują w niespotykany dotychczas sposób efekty jaki daje prawidłowo prowadzona resuscytacja:

• przepływ krwi z serca do mózgu (fala świetlna na tętnicach szyjnych)
  • z serca do naczyń obwodowych (fala świetlna na tętnicach podobojczykowych)
  • zaopatrzenie mózgu w tlen (podświetlenie czoła manekina)

Użytkownik ma do wyboru 2 tryby obrazowania przepływu:

• fala świetlna od serca do mózgu na obu tętnicach szyjnych
  • fala świetlna od serca do mózgu na jednej tętnicy szyjnej oraz z mózgu do serca na drugiej tętnicy szyjnej